Vakarinės suknelės

Suspindėkite išskirtinumu ir subtiliu moteriškumu

Šio sezono šventėse suspindėkite išskirtinumu ir subtiliu moteriškumu, pasirinkdamos prabangias ir stilingas sukneles iš boutique „Emocija“ vakarinės, Red carpet kolekcijos. Ši kolekcija buvo sukurta siekiant išryškinti kiekvienos moters grožį ir suteikti jai pasitikėjimo savimi ypatingomis progomis.

Kolekcijos įvairovė

Boutique „Emocija“ siūlo platų vakarinių suknelių asortimentą, pritaikytą įvairioms progoms ir skoniams. Mūsų kolekcijoje rasite tiek kuklių, dienai skirtų suknelių, kurios tinka oficialiems renginiams ar elegantiškiems pietums, tiek prabangių, puošnių raudonojo kilimo suknių, kurios nepaliks abejingų ir padės jums suspindėti bet kuriame vakarėlyje ar iškilmingame renginyje.

Prabanga ir stilius

Mūsų vakarinės suknelės yra pagamintos iš tokių audinių kaip šilkas, atlasas, aksomas ar nėriniai, kurie suteikia ypatingo žavesio ir elegancijos. Visada siekiame, kad boutique „Emocija“ vakarinės suknelės spinduliuotų rafinuotumą ir išlaikytų laikui nepavaldžią eleganciją.

Dydžių įvairovė

Suprantame, kad kiekviena moteris yra unikali, todėl mūsų siūlomos vakarinės suknelės yra įvairių dydžių – nuo 34 iki 52. Mūsų tikslas yra padėti kiekvienai moteriai rasti tobulai tinkančią suknelę, kuri pabrėžtų jos gražiausias savybes ir leistų jaustis ypatingai. Nesvarbu, koks jūsų kūno tipas, boutique „Emocija“ vakarinės suknelės suteiks jums pasitikėjimo savimi ir išskirtinumo jausmą.

Tik pardavimas.

Mūsų adresas:
M.K. Čiurlionio g. 2, Vilnius

Telefonas pasiteiravimui:
+370 607 07073