Apie mus

Apie mus

Boutique „Emocija“ jau beveik 3 dešimtmečius atstovauja išskirtinius prekinius ženklus, kurie puošia Ispanijos bei Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos narius. Ilgus metus kaupta patirtis ir žinios leidžia mums pasiūlyti tik pačius geriausius ir rafinuočiausius drabužius bei aksesuarus, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Boutique “Emocija”įkurta 1995 metais Valerijos ir Kazio Vitkų. Tai viena iš nedaugelio vietų Vilniuje taip ilgai išsilaikiusi mados versle, mūsų darbo sekmės paslaptimi galime laikyti būtent tai, kad esame nedidelis šeimos verslas, kartu darbuojasi ir dukros, Edita ir Agnė.

Mūsų boutique galite rasti garsiausių įžymybių pamėgtų Paryžiaus, Niujorko ir Milano mados namų kūrinius, pasižyminčius dizaino išskirtinumu ir elegancija. Kiekvienas drabužis yra kruopščiai atrinktas, atsižvelgiant į aukščiausius kokybės standartus ir unikalų stilių, kad kiekviena mūsų klientė galėtų rasti tai, kas pabrėžia jos individualumą ir skonį.

Boutique „Emocija“ yra vieta, kur susitinka aukščiausios klasės mada ir nepriekaištingas aptarnavimas. Mūsų draugiška ir profesionali komanda visada pasiruošusi padėti jums išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius. Apsilankę mūsų boutique, jūs ne tik įsigysite išskirtinius drabužius, bet ir patirsite malonią apsipirkimo patirtį.

Mūsų tikslas yra ne tik parduoti, bet ir kurti unikalią, prabangą spinduliuojančią atmosferą, kurti patirtį, kurioje kiekviena klientė jaustųsi ypatingai. Ryšys su klientu yra neatsiejama ilgalaikės sekmės paslaptis – mes didžiuojamės galėdami atstovauti tokiems žymiems prekių ženklams ir pasiūlyti jums jų kūrinius, kurie spinduliuoja rafinuotumą ir laikui nepavaldžią eleganciją, tad kviečiame apsilankyti boutique „Emocija“ ir atrasti mados pasaulį, kuriame karaliauja tauri elegancija, aukščiausia kokybė ir išskirtinumas.